ART / Oil paintings / Oil painting 13051470
nr 1305 1470
OIL PAINTING
Sven Joann, signed, "Vårmotiv Vemboö", 1948. Oil on canvas, 37x45,
Sven Joann, signerad, "Vårmotiv Vemboö", 1948. Olja på duk, 37x45 cm
SEK 200
Monday February 3 2020
at 20:01:32
100 kr
150 kr